Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

BizneseArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Firmat shqiptare ne gjermani

Gjithcka ne lidhje me firmat shqiptare ne gjermani mund ta gjeni ne website e meposhtme.
Ju ftojme te vizitoni nje nga keto faqe per te mare me teper informacione dhe detaje mbi firmat shqiptare ne gjermani.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“jam me letra italajne dhe jam muratore dhe jam i pa pun ne itali kushe ka mundesi me ndimu kam drejt pune edhe ne gjermani ju kisha lute kusha ka mundesi me ndimu e peshton 7 antare te familjes nuk i len me hek per buke jam 30 vjqare dhe punoj shum me lajmron ju lutem kushe ka nevoj +37744996455 flm per mire kuptime”
Pustuar nga: hysni Mazreku ne daten: 08-10-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Punime guri,psistarjes,oxhaqe,veshje shtepish(keshtjella )qe i thone punime artistike nga me te ndrysheme .Koha qe ushtroj ne ketezanat ne greqi eshte17 vjet.kam dekumenta greke(nenshtetesi greke)sa i perket dekumentave.Kerkoj nje vend pune tek patriotet tane ne gjerman.faleminderit.”
Pustuar nga: Bilis ne daten: 08-10-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Kam nevoj per pune murator jam me letra italjane kam drejt pune ne evrope jam30 vjeqar kam shum nevoj per pun kushe ka nevoj jam gati per pune me lajmrono ne adres hysa_pz@hotmail.com ose ne numer telefoni +37744996455 flm per mire kuptim”
Pustuar nga: hysni mazreki ne daten: 07-10-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund te punoj brenda regullave ”
Pustuar nga: genti ne daten: 27-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam mirko nga kuksi jam23 vjeq jam pa pun ne qoftse me ndimon kush zoti e shperblef ”
Pustuar nga: mirko ne daten: 14-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“kerkoj pun ne gjermoni me dokumenta te rregullta sllovene ”
Pustuar nga: ahmet syla ne daten: 12-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje quhem Bledi 35 vjeq jam mjeshter me 16 vjet eksperience ne (armatura kallupagji concrete carpenter) ne greqi,flas anglisht the greqisht ....Me kontaktoni ne ledi210@hotmail. com......flm”
Pustuar nga: Bledi ne daten: 15-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje jam fatmiri nga gjilani 39 vjet.momentalisht gjendem ne gjermani jam me letra te punes te sllovenis kam te drejt pune por per momentin jam pa pune njoh profesione te ndryshme me perpunimin e drurit e njoh edhe saldimin por kisha punu qka te me kishit ofru me kontaktoni ne email fatmir75@live.com”
Pustuar nga: fatmir ne daten: 08-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershemdetje. Jam 18 vjeqar per momentin jam ne. Gjermani kerkoi pun kam dokkomenta te pergjithshme te sllovenis per.””
Pustuar nga: Arbnor Fejza ne daten: 07-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“a muj te puncohna ne firmat shqiptare ”
Pustuar nga: arbnor ne daten: 07-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“kerkoj pun ne gjermoni letrat ikom te sllovenis punoj ndertim te lart dhe tulet”
Pustuar nga: avnia ne daten: 05-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Nese ka ndonje firm ne gjermani qe ka nevoj per puntorju lutem ma ktheni pergjigjen kam letrat e punes kam te drejt pune ne gjermani njoh punen me dru ne perpunimin e drurit edhe ne makinat e zdrukthetaris.njoh edhe lemi te tjera ”
Pustuar nga: fatmiri ne daten: 02-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Nese ka ndonje firm ne gjermani qe ka nevoj per puntorju lutem ma ktheni pergjigjen kam letrat e punes kam te drejt pune ne gjermani njoh punen me dru ne perpunimin e drurit edhe ne makinat e zdrukthetaris.njoh edhe lemi te tjera ”
Pustuar nga: fatmiri ne daten: 02-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Nese ka ndonje firm ne gjermani qe ka nevoj per puntorju lutem ma ktheni pergjigjen kam letrat e punes kam te drejt pune ne gjermani njoh punen me dru ne perpunimin e drurit edhe ne makinat e zdrukthetaris.njoh edhe lemi te tjera ”
Pustuar nga: fatmiri ne daten: 01-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Mirdita kisha nje pyetje::e kam te kryer informatiken (Programer)dhe jam i interesuar per pune ...dhe akryni ju dicka me respekt...”
Pustuar nga: selma ne daten: 27-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“desh me ba ni pytje lidhur me temen e punes jam super majstor *mjeshter injo punen si psh suvatimin izolim me stiropor glet nxhyra nkauf fasada po ktu ne kosov nukpojavlen me punu per per ni qmim shum te ult simunda me koktaktu me ni firem shqiptare ne xhermani qeka nevoj per nje mjesheter si un flm per mirkuptim 045 40 44 40”
Pustuar nga: fazli ne daten: 26-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“desh me ba ni pytje lidhur me temen e punes jam super majstor *mjeshter injo punen si psh suvatimin izolim me stiropor glet nxhyra nkauf fasada po ktu ne kosov nukpojavlen me punu per per ni qmim shum te ult simunda me koktaktu me ni firem shqiptare ne xhermani qeka nevoj per nje mjesheter si un flm per mirkuptim 045 40 44 40”
Pustuar nga: fazli ne daten: 26-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Jam shqiptar jetoj ne itali jam me dokumenta te rregullta (karta di soggirno). Jam murator aktualisht jam pa pune. Jam i gatshem qe te bej dhe pune te tjera. Nese keni nevoj jam i disponueshem qe te transerohem dhe ne gjermani shpresoj te kontatohem nga ju ”
Pustuar nga: ROMEO BELLO ne daten: 26-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje un jam Shaban rexhepi prej Ferizaji. jetoj ne Itali per moment.jam.i pa pun. i.kam punet shum keq kam nevoj per pun.. kisha dasht mem ndihmu dikush ..ju Faliminderit ai qe ma lexon ket civi..shpresoj qe me pergjigjet nket numer +393313111448 ”
Pustuar nga: Shaban ne daten: 17-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam nga klina si mund te gjej pun ne firmat shqiptare ne evrop jam ne gjendje shendetsore mir ”
Pustuar nga: ninno ne daten: 14-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam nga shkupi jam dritoni kerkoj pun jam i martuar ”
Pustuar nga: dritoni ne daten: 07-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje kerkoj pun ne gjermani jam me letra te prgjithshme te iItalis e nojf pak edhe gjuhen gjermane tung”
Pustuar nga: liridon ne daten: 06-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“SI TI GJEJE ANDRESAT EFIRMAVE SHQIPTARE NE GJERMANI”
Pustuar nga: VANGJEL ne daten: 05-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Kerkoj pune ne ndertim”
Pustuar nga: med ne daten: 05-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershemdetje. Jam 25 vjeqar per momentin jam ne. Gjermani kerkoi pun kam dokkomenta te pergjithshme te sllovenis per.”
Pustuar nga: Arment ne daten: 31-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam arton kastrati jam nga kosova jetoj ne maribor te slovenis letrat i kam te pergjithshme kerkoj pun ne gjermani me profesion jam bagerist shum i mir kam prevoj pune 7 vjet me bager jam 29 vjeqar dhe besoj dhe shpresoj se do te ndaheni te knaqur me punen time. nr 0038640314561”
Pustuar nga: arton ne daten: 30-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje nga fatmir nga vitia kosova kerkoj pune ne gjermani me profesion jam laborant mjeksor por punoj edhe jashte profesionit I kam shum kushtet e veshtira per jete si ne ndertimtari ,bujqsi etj flm ”
Pustuar nga: fatmir halimi ne daten: 28-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Jam Ilami ponik jetoj ne Itali kam dokumenta të rregullta dhe kam nevoj për ni pun në Gjermani kush mundet të më ndihmoj letë më shkruaj o në fesbuk ilami_it@hotmail.com ose në numrin +393661959737 e mirëpres ofertën e juaj”
Pustuar nga: Ilami ponik ne daten: 26-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“a ka mundesni me dit a ka firm shqiiptare rreth baden-württemberg ne gjermani ?? nese po ju lutemi kontaktoni, nese ju duhet nje person si lloj mjeshtri per te punuar, ju falemderit per mirekuptim ”
Pustuar nga: Zenel Gashi ne daten: 24-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Jetoj ne gjermani dhe kisha dasht dikush te me ndimoj per me gjet pun ne firmat e shqiptareve ”
Pustuar nga: arlind ne daten: 21-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“kam ni pytije per ket web qe e pash dhe po s e lexova spri her i pergezoj kta shqiptre e kto firma pata ni pytije per keto firma jam prej kosove dhe kam si profesion granitin mermerin kiramikat qe i punoj provoj pune qe 10 vite qe punojem ne keto lami dashta te dije e te kerkoj ni firm shqiptare qe oshet serijoze qe tme ofroj pun nese egisto munsija pun sezonale apo me viz sezonale jm ne gjendije te pranoj me rrog te punoj apo edhe me perqindije vetem se nese egiston munsija men ftu me viz pune sezonle nese keni munsije tena pergjigjeni ne menyr sinqerte jam prej prishtine”
Pustuar nga: blerim ne daten: 16-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje si ja Kaloni , shpresoj qe kerkesa ime sdo tju beje pengese . Jam Valon Fazliu nga Ferizaj studioj ne univerzitetin e prishtines , jam interesu per pun ne gjermani , nese dikush Ka mundesi spaku me ma siguru punen sepse vizen besoj e kam tsigurt shkaku qe jam student ne univerzitet shteterore . Do isha shum mirnjohes dhe falenderues po qe se ndokush nga ju me ofroni pune ne ndermarrjet tuaja me respekt nga une . Per kontakte:: +37745607552 & +38649897778 ”
Pustuar nga: Valon ne daten: 15-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam nga kosova kerkoj pun ne gjermani jam 34 vjeqar kam dokumenta italiane te pergjithme deshiroj te jetoj e te punoj ne gjermani kam esperienc per ndertim shum te mir nese keni nevoj un e kisha falimenderu at shqiptar qe mi kthan letrat italiane ne gjermane faliminderit budakova ”
Pustuar nga: budakova ne daten: 14-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“ju kisha lut firmat shqiptare ne gjermani jam me dokumenta te reugllta ne itali me drejt pune ne evrop me ma gjet ni vend pune ne ndertim ose dicka qeter ”
Pustuar nga: aziz ne daten: 11-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam agron jetoj ne greqi.kam letra 10 vjecare greke desha me gjet noj pun ne gjermani se kam problem bej qdolloj pune edhe pun me rezik se esht ber keq ketu ne greqi kriz e madhe.po deshi nojnji me me ndimu dhe ka nevoj per noj ortak te mir le te me komunikoj.ne emel ose ne tel.00306987894926 antreas_kriti@hotmail.de emeli im ”
Pustuar nga: goni ne daten: 04-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje jam Qaniu, banues ne tirane. Jam 46 vjeqar dhe jam ne gjende shum te mir shendetesore, dhe jam i disponueshem te punoj ne qdo kondizion.) Aktualisht banoj ne tiran, dhe mungesa e punes se ndertimit dhe pak ne pergjessi edhe te binzeseve te tjetra, me beri qe te kerkoj nje vend pune tek firma juaj? Jam i interesuar per nje pun ne ndertim, jam specialist ne kete experience ndertimi dhe kam 15 vjen qe punoj ne ndertim. Kam punuar ne shum vende te ndryshme dhe ne shum vende te rendesishme, si pershenbull, ne Aereoportin e Rinasit- si dhe ne palamentin shqipetare, edhe kam bere shum punime artistike ne si dhe veshje guri, dhe mozaik shtrim pllakash dhe nga me te ndryeshmit dhe ne shum gjamia ne shqiperi. Kam punuar 8 vjen ne Greci dhe kam gjithashtu njohuri te gjuhes greke. Faleminderit per mirkuptimin dhe dëshiroj qe te jem nje pjesemarres si punonjes ne biznesin tuaj? Nese Deshironi te me kontaktoni..? Kontakti im eshte ky: ( klaidi90@gmail.com ) ”
Pustuar nga: Qani Kotarja ne daten: 20-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje jam Meritoni nga ferizaji jam ne gjermani me letra slovenit jam Interesum per Pun ju faliminderit me kontaktoni n fb meriton prushi”
Pustuar nga: meriton ne daten: 07-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua pune jetoj ne greqi prej 15 vitesh puna ime eshte gipso mendoj se do me ndimoni me ndonje pune flm”
Pustuar nga: papi ne daten: 02-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si behet puna ne gjermani e ndertimtaries e objekteve te banimit.”
Pustuar nga: Toni ne daten: 02-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam usta guri kam punuar 15 vjet ne greqi dhe tani jam pa pun numri i tel 6998403559”
Pustuar nga: altin kllogjrin ne daten: 30-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershebdetje une jam beku nga gostivari rrij ne gjermani 5 muaj kam nevoj per pune qfaedo jam 20 vjet”
Pustuar nga: Kimi_iyjeve@hotmail.com ne daten: 24-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam elektro inxhinier me pervoje punoi -elektroinstalime ,ujeinstalime ,riparime pllaka ,hidroizolime per em shume emajli im ing-servis@hotmail.com”
Pustuar nga: billi 123 ne daten: 19-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam i interesun per firmat shqiptre ne gjermani per te kerkuar pun jam i pa punsun kerkoj punsim”
Pustuar nga: zenel bejtullahu ne daten: 11-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam i interesun per firmat shqiptre ne gjermani per te kerkuar pun jam i pa punsun kerkoj punsim”
Pustuar nga: zenel bejtullahu ne daten: 11-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Jam zanaci(usta) ne punimet me gips trockenbau dhe jetoj ne Bielefeld,po kerkoj te gjej ndonje pune ne zanatin tim kam mbi 10 vjet qe punj ne kete zanat.Kam jetuar ne greqi dhe tani kam disa muaj qe jetoj ketu.Do doja te gjeja ndoje firem ose ndonje shqiptar qe ka firmen etij per kete pun,pasi se nuk di mire gjuhen gjermane.”
Pustuar nga: Niko ne daten: 11-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje, jame Bujar Bajrami i papune jetoje ne Peje do doja qe te punesohem ne Gjermani cfardo pune (ndertimtari,enlares,mirmbajtes kopshti etj) jame i gatshem te punoje nese dikush ka deshir te me ndihmoj me kontaktoni ne email add bujar_p1@live.com”
Pustuar nga: Bujar bajrami ne daten: 24-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje te gjithve jam shabani ne gjilani po jam per momentin ktu ne gjermani jam me dukumenta te serbis e kisha dasht me gjet ni pun per disa dit ktu ne gjermani un jam ne bonn per pun nuk e zgedhi qfar do pune jam i gatshem me punu shpresoj se do te me kthej dikush naj pergjigje ose shpresoj se dikush do ta shpre interesimin qe tme ofroj naj pun flm shum per mirkuptim ”
Pustuar nga: bani_gl ne daten: 11-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“une jam jeton hoxha per momentin pa pune si kini mundsi me ma gjet naj pun jam me dokomenta te italis i kam letrat e pergjithshme kam punu ne itali si murator i mir i baj gati krejt punt qe punohen ne kantier si ka mundsi mem ndihmu mema gjet naj vend te punes se kam shum nevoj per me punu ju pershendes nga zemra”
Pustuar nga: jeton hoxha ne daten: 24-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje jam burimi nga italia jam 30 vjeq kerkoj pun ne gjermoni Kam Eksperienc Punes 10Vite Murator Ndertim ”
Pustuar nga: burim ne daten: 21-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
““pershndetje jam intersun per pune ne gjermani kushe ka nevoj per puntore per pun jam intersun shum jam, mjeshter i pllakav jam nga shkupii nqofse ka pun ma ktheni pergjigjen ???”
Pustuar nga: jeton ne daten: 11-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershndetje jam intersun per pune ne gjermani kushe ka nevoj per puntore per pun jam intersun shum jam, mjeshter i pllakav jam nga shkupii nqofse ka pun ma ktheni pergjigjen ???”
Pustuar nga: jeton ne daten: 11-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“une kisha dash qe ti pyes kto qe kan firma nese kishin pas mundsi mem ndimu mu une jam nje djal 23 vjeqar posedoj pasaport biometrike te maqedonis kam drejt te dal jasht shetit kerkoj pun jo me pag te lart po vetem sa ti mbaj familjen time ju kisha lut te me ndimoni numri im esht 0037744685816”
Pustuar nga: pajtim_498@hotmail.com ne daten: 23-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershndetje jam intersun per pune ne gjermani kushe ka nevoj per puntore per pun jam intersun shum jam me dukumeta italajne te regulle dhe me letra dhe kam drejt pune ne evrop nes keni mundesi ju lutna me tregoni flm”
Pustuar nga: hysni mazreku ne daten: 16-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje te gjithve shqiptarve kudo qe ndodhe i lus firmat shqiptare te ma gjejn nji pun jam 26 vjeqar skam pun jetoj ne shkup ju faliminderit shum pres pergjigje ”
Pustuar nga: zyli ne daten: 13-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershndetje jam nga prizreni jetoj ne itali jam me lera dhe kam drejt pun ne e evrope jam intresun me pun shfre do pun nes kemi mundesi me lajmroni jam i gati per ni her mu pergje per pune ok flm per mire kuptime”
Pustuar nga: hysni mazreku ne daten: 02-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

firmat shqiptare ne gjermaniFletet e verdha Shqiptare
Hyr tani ne fleteteverdha.info dhe lexo me shume per firmat shqiptare ne gjermani!
http://www.fleteteverdha.info


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Lojra OnlineLojra Online
Lexoni me teper per firmat shqiptare ne gjermani duke vizituar faqen lojra-online.net. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.lojra-online.net
The Gamer TubeThe Gamer Tube
firmat shqiptare ne gjermani me shume ne thegamertube.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.thegamertube.com
Lojra me BarbiLojra me Barbi
Hyr tani ne lojramebarbi.net dhe lexo me shume per firmat shqiptare ne gjermani!
http://www.lojramebarbi.net
Vetem LojraVetem Lojra
Hyr tani ne vetemlojra.com dhe lexo me shume per firmat shqiptare ne gjermani!
http://www.vetemlojra.com
Lojra me MakinaLojra me Makina
Lexoni me teper per firmat shqiptare ne gjermani duke vizituar faqen lojramemakina.net. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.lojramemakina.net

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy